foto7.jpg

Ana Sayfa > Haberler - DuyurularMİLTA BODRUM MARİNA’NIN ÖDÜLLÜ PROJESİNE “ÇOCUĞUMLA DOĞADAYIZ” KİTABI REHBERLİK ETTİ

En İyi Çevre Bilinçlendirme Eğitim Etkinlikleri çerçevesinde, Türkiye birinciliğini Milta Bodrum Marina’ya kazandıran “Doğal Yaşamı Keşfetme ve Geliştirme Projesi” 3. Dönem etkinlikleri; Mavi Çizgi Anaokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu Anaokulu öğrencilerinin ziyaretleri ile gerçekleşti. Mavi Bayrak eğitim seminerinde büyük ilgi gören Doğal Yaşamı Keşfetme ve Geliştirme Projesi sunumunda, TÜRÇEV’in Ulusal ve Uluslararası komitesine ve diğer tüm katılımcılara projenin kılavuz kitabı “Çocuğumla Doğadayız” tanıtıldı ve hediye edildi.

Proje, eğitmenlerin ve öğretmenlerin, “başarısız çocuk” düşüncesinden uzaklaşarak; aksine “farklı öğrenen çocuk” bilinciyle hareket etmeleri yönünde farkındalık kazanmaları amaçlanıyor.

milta-bodrum-odullu-proje

Küçük misafirlerin Osmanlı Tersanesi’nin doğasını keşfederken, aynı zamanda doğaya olan ilgi, merak ve hayranlıklarının da arttığı gözlemlendi. Doğal ortamda bütün duyularını kullanma şansı bulan çocukların eğlenceli keşifleriyle zenginleşen etkinliklerde, tüm zekâ alanlarını değerlendirmeleri ve geliştirmeleri destekleniyor. Doğa atölyelerini devamlılığı adına, yaz boyunca proje grubu oluşturmak isteyen ya da “Çocuğumla Doğadayız” kitabını edinmek isteyen misafirler Milta Bodrum Marina Halkla İlişkiler bölümü ile iletişime geçebilirler.

http://www.kenttv.net/haber.php?id=34591&v=1
Share
E-Posta:
Çocuğumla Doğadayız Kitabı Çıktı
Hakkımda Okul Aile Eğitim Danışmanlığı Seminerler Makaleler Site Haritası Media felix